meble ogrodowe allegro

meble ogrodowe allegro

Kryty Teak Meble – Wysoka jakość Rustic Style w Java – Indonezja

Jakość Teak Wood Furniture można znaleźć w wielu krajach, takich jak Tajlandia, Indie, Birma Birmański (drewno tekowe ma najwyższą jakość i cena) oraz Indonezji (szczególnie ogromne plantacje można znaleźć w Javie).http://ignif.com/wklady-kominkowe/ W Birmie prawo mówi, że drzewo drewno tekowe musi wynosić 90 lat, zanim zostaną one dopuszczone do wyciąć go z powrotem. Oznacza to, że drzewo drewno tekowe jest naturalnie uprawiane i bardzo wysokie, a popychacz w środkach dolnych kilku metrów. Całe kawałki meble mogą być wykonane wówczas z jednego kawałka drewna tekowego.

Budowa Materiał Teak Wood

meble ogrodowe allegro

Z punktu widzenia historii drewna teak w Indonezji, Teak był używany od wieków w przemyśle stoczniowym, szczególnie przez Holendrów, a był to standardowy materiał w budowie żaglowców i strzyżenia, które pływały oceany. Wiele ławek siedzi w angielskich parkach ogrody dzisiaj zostały zbudowane z drewna uratowane z tych żaglowców, gdy zostały one zdemontowane – niektóre są ponad 100 lat i nadal trzyma się bardzo dobrze.

Obecnie drewno tekowe jest powszechnie stosowany Indonezja wykonania drzwi, drzwi ramy okienne, meble, podłogi płytki podłogowe, wspieranie i ozdobne słupy, belki i ciężkie w domach, świątynie i mosty. Twierdzi się, że w Azji Południowo-Wschodniej można znaleźć belki konstrukcyjne, które mają ponad 1000 lat i nadal działa. Teak jest również szeroko stosowane w konstrukcji nowoczesnych luksusowych wycieczkowców, jachtów i łodzi, a to jest cenione przez właścicieli łodzi na jego piękno i trwałość.

meble ogrodowe allegro

Java, serce produkcji mebli z drewna tekowego Indonezji

W Javie, głównie w okolicach miasta Jepara, leży rzeczywisty serce produkcji mebli z drewna tekowego Indonezji. Teak jest najważniejsze komercyjne gatunki drzew tu i tam są 0,6 mln ha plantacji produkcyjnych.
Artykuł dzięki:

Author: samuelsons.pl

Share This Post On