meble ogrodowe drewniane

meble ogrodowe drewniane

George Nelson ławki- na spotkanie Sztuki i prostota

George Nelson listwa ławka jest jedną z tych uproszczonych nowoczesnych wzorów w połowie wieku, które nadal być częścią rynku meblarskim do daty. Przestronny listwa ławki jest wspierany przez klejonki pary nóg i prostoliniowych litych bloków drewna klonowego, które tworzą powierzchnię stołu.montaż okien gdynia Prostoliniowego linii regularnych przerw przez nich pozwalają na światło i powietrze, aby przejść. Ponadto, ławka Platforma jest dostępna w lekkiej jesion, orzech, czarny i wiele innych odcieniach, a także w trzech różnych rozmiarach tj szerokościach 48. 60 i 72 cali, aby sprostać różnym wymaganiom odbiorców.

Uniwersalna ławka nadano formę w 1946 roku, kiedy Nelson postanowił skonstruować coś, co mogłoby służyć jako siedzenia dla ludzi, którzy czekali na długie godziny. Jednakże, ze względu na swój uniwersalny wzór i niesamowitej siły, to ławki tworzy teraz oprócz obu biurach i domach. Artefakt ten niesie ze sobą niesamowitą zdolność do ustanowienia relacji z szerokiej gamy Da © KR i mebli gatunków, albo służąc jako wysoce funkcjonalny stolik lub ogród ozdobny ławce.

meble ogrodowe drewniane

George Nelson, ówczesny dyrektor Design, Herman Miller, a mężczyzna za tym pomysłem, uważa sztuka była w prostocie. Nie tylko ławki George Nelson, inne artefakty zaprojektowany przez tego architekta wystawowa prostocie mebli w wyjątkowy sposób. Na przykład kokosowy Krzesło Nelson i sofa Zefir to pojęcia, które rzadko pojawiają się na rynku.

Był jednym z tych pierwszych projektantów połowie wieku, którzy wierzyli w mieszanie wzorów kulturowych rozwijać innowacyjne kawałki mebli. Jego koncepcje są inspirowane zarówno amerykańskich i europejskich form konstrukcyjnych, kiedy przeprowadziła dokładną analizę na temat europejskiej awangardy klasy i podzielił się swoimi pomysłami, pojęcia i tło, przeciwko któremu został zorganizowany meble Europejskiej z projektowania społeczności amerykańskiej.

Artykuł dzięki:

Author: samuelsons.pl

Share This Post On