meble uzywane allegro

meble uzywane allegro

W salonie można dostać te same czyste linie – wszystko obite skórą lub tkaniną, ale z drewnianymi ramionami różnych wzorów – solidna, szczeble i laddered. Proste, ale piękne loveseats, kanapy i fotele. Tradycyjne rockers, stojaki drewniane telewizyjne stałe, centra rozrywki i Chin oraz wyświetlacz szafy z wielu rodzajów.

Stickley Meble Oferta zadaniem dla każdego pomieszczenia w domu, w tym łóżka z wrzecionem i listew głowy i pomosty. Jest to meble wykonane ręcznie, i wykończone w bardzo wysokiej jakości. Twój największy problem z tym ogromnym zakresie będzie w doborze elementów, które chcesz kupić dla swojego domu.

Wystarczy Amisze Meble Mission

Wystarczy Amisze z siedzibą w Illinois, wykorzystuje tradycyjne Amish rzemieślników i kobiety, aby ich meble. Zatrudniają ludzi w całym stanie, aby poszczególne kawałki, często w ich własnych domach. Każdy kawałek jest zawinięte w koce do dystrybucji, a nie psuć środowiska z kartonów i opakowań z tektury falistej lub nawet polistyrenu.

Tylko tradycyjne techniki łączenia są używane i po prostu Amish oferuje szereg tradycyjnych stylów Amish mebli z których kilka opisanych jako „misji”. Standardowy styl jest bardzo prosty tapicerowane i wiele drabiny oparciem i wrzeciona krzesła i kanapy nie są tapicerowane. Ich zakres jest największym firmy Prairie Mission gama mebli z elementów nadających się do każdego pomieszczenia. Te są wykonane z litego drewna, w kilku elementów, które pokryte są to na ogół przez zastosowanie poduszek.

Wystarczy Amish oferuje również szereg misji królewskiej z większą opracowanie w projekcie. Fragmenty obejmują wysokim oparciem krzesła, zintegrowanych urządzeń biurowych do domu, piękne szafy z litego drewna oraz szaf i wiele więcej. Po dodaniu do oryginalnych wzorów mebli Shaker i ich zakres Hickory Hollow z Old Hickory mebli, trzeba się zgodzić, że po prostu Amish oferuje o najlepszy wybór tradycyjnego amerykańskiego, granicy, pionier i mebli misji w świecie: czy to tradycyjnie amerykańska , po prostu zrobić to Amisze – nawet zakres „klasycznej”, który wyświetla jakąś wielką amerykańską rzeźbę i obróbki drewna.

Każdy z powyższych dwóch firm produkuje meble misji, która jest rzeczywiście wykonaną w Ameryce przez Amerykanów, a nie importowane. Jest wykonany ręcznie, a nie przez roboty i jest produkowany przy użyciu amerykańskiego drewna. Wystarczy Amish wykorzystuje drewno uprawiane w odległości 500 mil od głównej fabryce.

Misją meble w stylu może być proste w porównaniu do okresów Regency lub francuski Louis, ale to jest stałe, będą pielęgnowane od pokoleń i wygląda świetnie w nowoczesnych domach. Ten styl mebli, a prawie każdy Amish meble w stylu, jest warta każdego centa można spędzić na nim i będzie dobrze służyć.

Więcej informacji na temat stylów Amish mebli jest dostępna od Patterson Meble gdzie znajdą Państwo również pełną gamę mebli amerykańskiej misji, która jest w 100% Made in America.

Artykuł dzięki: Flasz.pro

Author: samuelsons.pl

Share This Post On