meble kuchenne bodzio

meble kuchenne bodzio

Misja Meble Meble Amish Style

Meble Mission cechuje kolekcji Stickley Mission i wielu Amiszów stylów mebli, które nie tylko są zaprojektowane z myślą o czystych liniach i funkcjonalności cheer które charakteryzują prawdziwą amerykańską meble od wieków, ale także wyświetla najlepszy amerykańskiego ręcznie robione rzemiosła.profesjonalna identyfikacja wizualna To nie jest styl dla każdego, ale taki, który oferuje komfort i przytulności, że większość Amerykanów docenić.

Będziemy tutaj przeglądu misji meble w stylu przez rozważenie dwóch producentów: STICKLEY meble Manlius, NY, pochodzący z rodziny Stickley starych flamandzkich korzeni i po prostu Amish of Illinois, uruchomiony przez Amiszów rodziną w 1970 roku. Każda z tych firm zatrudnia tradycyjnych technik stolarskich Tworząc swoje meble, a jednocześnie styl misja nie jest cała gama produktów każdego z tych ofertą, jest wykonane zgodnie z metodami i prostotą wzorów stosowanych tradycyjnie.

Stickley Misja Meble

meble kuchenne bodzio

Stickley wykorzystuje tradycyjne dąb i Czereśnia Amerykańska lasy za ich meble w stylu misji. Firma oferuje 5 dębowe wykończenia i 12 wykończenie wiśnia, umożliwiając korzystanie z tak dużym wyborem, że jesteś pewny, aby znaleźć wykończenie drewna do mieszają lub kontrast ze swoim obecnym domu Da © KR.

Do jadalni można wybierać spośród wielu stałych stoły: nie dostaniesz ochotę rzeźba z tego stylu mebli, tylko czysty amerykańskiej solidne rzemiosło bez użycia gwoździ lub wkrętów, oraz meble, które będą trwać być przekazywana linia rodziny. „Made in America” ??jest prawdopodobne, co chcesz teraz, i nic nie jest bardziej złożony w Ameryce, niż tego typu mebli.

Krzesła są solidnie zbudowane, z lub bez broni, a ze zwykłego drewna lub tapicerowanymi siedzeniami. Dodaj kredensy, szafki wyświetlacz, bufety i szafek kuchennych, wszystkie dostępne w szerokiej gamie wzorów i wykończeń z drewna i zaczniesz zorientować się, jak rozległe wybór mebli misji jest dostępny dla jadalni lub kuchni.

Artykuł dzięki:

Author: samuelsons.pl

Share This Post On