meble ogrodowe rattanowe

meble ogrodowe rattanowe

Stowarzyszenie George’a Nelsona z Herman Miller sięga roku 1945, kiedy to firma produkująca produkował konwencjonalnych konstrukcji drewnopochodnych i jeszcze nie odważył się nieznanego i wyjątkowe erę meblarstwa. Ówczesny przewodniczący D.J Depree postanowił umieścić go jako dyrektora Design, po przeczytaniu jego książki „dom na jutro”, gdzie miał misternie ustanowionej koncepcję pokoi rodzinnych i ścian magazynów. Po staje dyrektora Design w 1947 roku, Nelson pełnił przez 25 lat, które okazały się być złotym okresem sukcesu zarówno dla niego i dla firmy. Podczas swego czasu, wielu wybitnych projektantów jak Noguchi, Charles i wiele innych pracował pod jego nadzorem wziąć standardów firmowych całkowicie inny poziom.

Dziś Herman Miller jest związany z inspirujących projektów, usług strategicznych i innowacyjne wykorzystanie technologii uczynił je rangi najwyższych w pomaganiu ludziom wyrazić Modernizm w ich stylu życia, czy to w ich domu Da © KR lub miejsce pracy. Jej motto do wzbogacenia życia z doskonałym artefaktów doprowadziło do jego ogromnej kolekcji, która obejmuje nie tylko elementy Nelson ale ekskluzywne wzory z Isamu Noguchi Charles, oraz wielu innych wybitnych architektów meblowych.

Danny jest entuzjastą wystrój domu, który pisze obszernie Sklep z meblami w San Francisco. Jego głównym celem jest oferowanie najbardziej przydatnych wskazówek dla osób poszukujących tabeli Noguchi Coffee. Aby ogrodnik tarnówuzyskać więcej informacji odwiedź AllWorldFurniture.

Artykuł dzięki:

Author: samuelsons.pl

Share This Post On