meble mlodziezowe ikea

meble mlodziezowe ikea

Całkowita populacja Kanady wzrośnie o 8,1% w latach 2006 i 2016 napędzany głównie przez sieć w napływem imigrantów. Ponadto łączna liczba gospodarstw domowych wzrośnie o 9,5% w tym okresie, albo szybciej niż przyrost liczby ludności, co odzwierciedla ciągłe stopniowy spadek liczby osób w gospodarstwie domowym ze względu na starzenie się społeczeństwa.poradniastopy.pl/choroba-stop/halluksy-halluxy-leczenie/ Tak więc, nawet jeśli kwota przeznaczona na meble na gospodarstwo domowe było utrzymać stały realnie na poziomie $ 860 2006 rynek mebli wzrośnie o 9,5%.

Oczekujemy, że po tym dochody podatkowe rosną realnie o około 23% w latach 2006 i 2016, odzwierciedlając trzy czynniki: wyjście na rozwój pracowników o około 1,5% rocznie, który obsługuje rzeczywiste średnie zyski płac o podobną kwotę w tym okresie, nieznacznie wzrasta stosunek osób pracujących w gospodarstwie domowym odzwierciedlających starzenia się społeczeństwa na wyższych pracy-force-uczestnictwo oprocentowaniu grup w średnim wieku, a dalsze niewielkie spadki w osobistym obciążenia podatkowego zarówno federalnych i szczeblu prowincji w Kanadzie.

meble mlodziezowe ikea

Razem powyższe czynniki przekładają się na wzrost o 33% w ujęciu realnym w całkowitym rynku mebli tapicerowanych w Kanadzie w latach 2006 i 2016. Innymi słowy oczekujemy sprzedaży mebli w stałym 2006 dolarów, aby osiągnąć w sumie $ 14663 mln USD w porównaniu do $ 11.049 mln w 2006 r.

www.tbv.pl/nowe-inwestycje-lublin

Stefan Wille AKTRIN Meble Centrum Informacji Web: kanadyjskie Meble Market Trends

Artykuł dzięki:

Author: samuelsons.pl

Share This Post On